Про нас

Туристична компанія “БОСА ТРЕВЕЛ” створена командою однодумців, які, подорожуючи світом, оцінили всі переваги сучасного туристичного сервісу та пропонують його українським туристам.  

Можливість цілодобово зв’язатись зі своїм турагентом з-за кордону, забронювати тур, придбати страховку і екскурсії телефоном, замовити трансфер до готелю, орендувати автомобіль та багато інших опцій – це привілеї наших клієнтів.

Керівник Туристичної компанії "БОСА ТРЕВЕЛ" Олена Боса

є професіоналом туристичного бізнесу з більше ніж 12 річним досвідом.  

Співпраця з туристичними операторами України, Європи, Північної Америки та Азії, робота у сфері внутрішнього та міжнародного туризму, організація ділового, спортивного та оздоровчого туризму – її знання є гарантією найкращого сервісу, на який ви можете розраховувати. 

Пляжний відпочинок, весільний тур, зимовий відпочинок в горах, участь у закордонних конференціях, виїзд спортивних команд за кордон, йога-тур, планування самостійного відпочинку з орендою авто, це далеко не повний перелік послуг, які отримують клієнти Туристичної компанії “БОСА ТРЕВЕЛ”.

День народження, ювілей або професійне свято за кордоном ? В готелі вас будуть чекати святкова вечеря, солодощі та щирі вітання персоналу.

Подорожуєте зі своїм чотирилапим другом ? Туристична компанія “БОСА ТРЕВЕЛ” владнає всі формальності та подбає про вашого улюбленця під час перельоту та відпочинку.

Хочете більше дізнатись про країну перебування або зробити купу цікавих фотографій для соцмереж ? Наші гіди під час екскурсій розкажуть вам цікаві історії та місцеві легенди, покажуть купу чудових і небанальних локацій.

Команда Туристичної компанії “БОСА ТРЕВЕЛ” підбере особисто ваш тур та забезпечить приємний ексклюзивний відпочинок з цілодобовою підтримкою наших турагентів.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Telegram
WhatsApp

Залиште свої данні, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!