СТРАХОВКА ДЛЯ ТУРИСТІВ, СТРАХОВКА ВІД НЕВИЛЬОТУ

Кожна країна, в якій Ви мрієте побувати, встановлює обов’язкове медичне страхування для туристів на час їх перебування на відпочинку чи у діловій подорожі.
Оформлення страховки для туристів пропонує більшість страхових компаній, але Туристична компанія “БОСА ТРЕВЕЛ” підтримує партнерські відносини лише з тими компаніями, які відповідають високим світовим стандартам галузі.

Наші пріоритети при обранні страхових партнерів:

Медична страховка є не лише обов’язковою умовою при в’їзді в країну, але й забезпечить отримання кваліфікованої медичної допомоги з її оплатою страховою компанією.

При вимушеній зміні планів та не вильоті з України страхові партнери Туристичної компанії “БОСА ТРЕВЕЛ” компенсують більшість всіх Ваших витрат. Саме тому страховка від невильоту є одним з розповсюджених видів страховки для наших туристів.

Екстремальні види спорту – кайтінг, серфінг, яхтінг, дайвінг, гірські лижи, сноубординг та інші активності, які не включаються в загальний страховий поліс для туристів, можуть бути застраховані окремо, що не значно вплине на вартість страхових послуг, але збереже гроші у разі настання страхового випадку.

Статус страхового агента та моніторинг ринку страхових послуг надає можливість команді Туристичної компанії “БОСА ТРЕВЕЛ” оформити для Вас туристичну страховку за найменшими тарифами та найбільшим пакетом страхових послуг. Головне, що для цього Вам не треба звертатись до страхових компаній та шукати вигідну ціну – ми вже зробили це для Вас !

Ми дбаємо також про те, щоб під час та після подорожі Ви не хвилювались за Ваш дім, машину чи домашніх улюбленців, тому пропонуємо Вам страхування майна від усіх наявних страхових ризиків на строк від одного тижня до декількох років.
Найбільш популярним є страхування житла та автострахування – обов’язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів (автоцивільне страхування) та КАСКО (добровільне страхування автомобіля).

Нашим клієнтам важливо, щоб вони могли у будь-який час звернутись до свого туристичного агента, який організує надання страхової допомоги найвищої якості, а нам важливо, що послуги Туристичної компанії “БОСА ТРЕВЕЛ” забезпечать Ваш спокій та безпеку Вашого майна під час подорожі з нами.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Telegram
WhatsApp

Залиште свої данні, наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!